Porodila sam se prirodnim putem, sve je bilo idealno nisam se ni pocepala, a nisu me ni sekli. Posle 2 sata kada su trebali da me odvedu u sobu primetili su mi veliki hematom bio je pola napolju, a pola unutra. Operisli su ma na zivo bez ikikve anestezije, taman kada su mislili da je sve gotovo i da je sve ok, pojavio se drugi hematom, tada su mi dali anesteziju psle koje sam ja zaspala, kada su me probudili rekli su mi da je sve gotovo. Ali tu se nije sve zavrsilo stvorio se i treci onda sam zavrsila u operacionoj sali posle operacije su mi rekli da mi je da mi je puko i misic u materici . MENE ZANIMA DA LI MOGU DA IMAM JOS DECE . POMOZITE MI MOLIM VAS

    Odgovoreno: 05. 09. 2007.

    • Naravno da cete imati jos dece, a ovo sto Vam se dogodilo nema nikakve veze sa plodnoscu i buducim trudnocama. Jednostavno (za nas ) desila se povreda mekih delova porodjajnog kanala prilikom prolaska bebe (doslo je verovatno do ki danja krvnih sudova) sto se manifestovalo naknadnim stvaranjem hematoma. Iako je za Vas ovo iskustvo verovatno strasno za nas koji radimo taj posao predstavlja manju (doduse neprijatnu) komplikaciju. Dakle ne sekirajte se