Spontani sam imala u trecem mesecu trudnoce. To nisam ni znala dok nisam dobila bolove,kocenje noge,nesvestice,kocenje noge. Plod je u meni bio mrtav 10 dana. Dva puta su me cistili,jer prvi put nije dobro uradjeno. Posle 3 meseca mi je spaljena ranica na 3/4 grljica materice. To se desilo u avgustu 2005. godine i od tada pijem DIJANE-35. Kakve su sanse da ponovo zatrudnim?I kako deluju te tablete na organizam?

    Odgovoreno: 28. 08. 2007.

    • Tijana sto je bilo bilo je i o tome ne razmisljajte vise. Dobro je sto ste resili problem na grlicu. Vase sanse su realne i o tome ne brinite unapred. Mozete se o spontanom pobacaju malo vise obavestiti na ovom sajtu - tekst: Ponovljeni spontani pobacaj. Dijane 35 je oralni kontraceptiv sa antiandrogenim dejstvom: sprecava nezeljenu trudnocu i ima kozmeticki efekat kod pojacane dlakavosti. Dakle ako planirate trudnocu prekinite sa pilulama pazite se 2-3 meseca a potom krenite u akciju.