Koje su najbolje ginekoloske ordinacije gdje se moze izvrsiti abortus? Koliko kosta? HVALA UNAPRED!

    Odgovoreno: 21. 08. 2007.

    • Sve privatne ordinacije koje rade ovu intervenciju moraju imati propisane uslove jer inace ne bi mogle da ponude tu vrstu usluge. Znaci ordinacija nije bitna vec lekar- a ja o tome iz etickih razloga ne pricam jer se radi o kolegama i reklamiranju (bilo pozitivnom bilo negativnom).Ono sto Vam mogu reci je da prvo razmislite o radjanju, a ako ta opcija nikako ne ide onda se raspitajte kod Vama poverljive osobe sa slicnim pozitivnim iskustvom ( za preporuku).