Molila bih vas da mi odgovorite da li je moguce bezbolno ukloniti himen (koji je izuzetno cvrst, tako da me jako boli prilikom odnosa), hirurskim putem i kome da se obratim za tako nesto?

    Odgovoreno: 04. 03. 2007.
    • Moguce je jednostavnom hirurskom intervencijom ukloniti himen ukoliko imate problema. Intervencija se moze izvesti u lokalnoj ili kratkotrajnoj intravenskoj analgeziji. Moze se izvesti na ginekolosko-akuserskoj klinici a i u privatnoj ordinaciji.