1. Analiza kariotipa oba partnera kod idiopatskog steriliteta

    Pitanje broj: #59100

    Naša dijagnoza je primarni sterilitet idiopatskog porekla. Interesuje nas, kakve podatke bismo dobili izradom kariotipa oba partnera. Da li bi tom analizom mogao da se ustanovi razlog našeg steriliteta?

    Odgovoreno: 20. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #59100

    • Zanima me da li je moguće da opet zatrudnim bila sam 3 puta na carski rez pre 6 godina ali pre svega doktorka mi je rekla trebalo bi da te zatvaramo ja nisam znala sta je to ni sad neznam al zelim jos jednu bebu dal je moguce odg te mi molim vas