Poštovani:
    od 2000 godine povremeno imam žigajući bol u desnoj nadlaktici. Otprilike na mestu gde se apliciraju vakcine i gde imam ožiljak od iste. Bol traje kratko i ponekad se ne ponavlja ni više meseci. Kada se pojavi dosta je intezivan. Kratko traje, delić sekunde. Međutim poslednjih dana je učestao pa se bojim da to ne postane trajno stanje. Osećam sada i bol u ramenu povremeno iste ruke i to pri podignutoj ruci.
    Hvala

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #30886

    • Milica Milovanović 08. 10. 2010.

      Pre nekoliko dana idući na posao zabolela me je noga leva u butnom delu oštar bol koji me je ukočio da su mi suze pošle. Nisam mogla da krenem 15 min. Posle sam jedva došla na posao osećala sam bol 1 sat vremena koji je prošao. Da bi se bol opet vratio posle 3 dana istim simptomima i intenzitetom. Koje nalaze da vadim. Napominjem da imam nesnosne stalne glavobolje u potiljku da stalno pijem lekove. Molim vas kome da se javim. Šta li mi je da li je neko imao slično iskustvo. Molim brzi odgovor.

    • Isti bol nadlaktice osecam vec dve godine. Zna li neko uzrok