Molim vas za savjet,
    Imam bol u donjem dijelu leđa tj. kukovima i to samo dok spavam u ispruženom položaju, na leđima ili stomaku. To traje već godinu dana, svaku noć budi me ukočenost i bol dok ne savijem noge i okrenem se sa strane. Planiram da se obratim ljekaru ali molim i vas za mišljenje.
    Hvala

    Odgovoreno: 07. 05. 2009.

Komentari na pitanje: #28057

    • Postovani, imam bebu od mesec dana, po rodjenju su ustanovili da ima tortikolis na vratu, posle dve nedelje se pojavio hematom velicine oraha, medjutim masazom se otok smanjio i sada je velicine zrna pasulja, jos nismo krenuli na terapije a zakazano nam je, zanima me koliko je to opasno po bebu, da li ostaju posledice, da li se dugo leci i da li je potrebno lecenje u bolnici, da napomenem da beba lepo okrece glavu i levo i desno a otok je na desnoj strani, molim vas da mi odgovorite jer sam jako zabrinuta, to mi je prva beba. Hvala