Poštovani,
    Moja majka pet meseci ne ustaje iz kreveta zbog bolova prouzrokovanih išijasom. Na reumatološkom institu u beogradu nije dobila adekvatnu pomoć. Možete li nam preporučiti nekog lekara koji radi privatnu praksu za išijas?
    Hvala, Srđan M.

    Odgovoreno: 21. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Pre svega je potrebno kompletno sagledavanje od strane neurologa i neurohirurga. Jako je važno da se uradi magnetna rezonanca iz dela kičme i EMNG. Sve ove preglede možete uraditi u KC srbije, a nakon toga, ako je potreban fizikalni tretman, savetujem bilo koju državnu ili privatnu fizijatrijsku ordinaciju ili rehabilitaciju u nekoj banji.
      Pozdrav.