Prošle godine u oktobru sam imala upalu ligamenta, prednji ukršteni, orotped mi je rekao da sam se preforsirala šetnjom. Celo prošlo leto sam svaki drugi dan šetala ceo krug oko Ade, igram rekreativno stoni tenis, vozim bicikl. . . Kada je ustanovio d aimam upalu ligamenta, išla sam na laser i mazala Ben gay. . . Pre par dana sam počela da radim vežbe za kičmu, imam malo krivu kičmu, i koleno je opet počelo da me boli, ne znam da li ima neke veze s tim. . . Mažem Ben gay, boli me manje nego prvi put kada nisam mogla da savijem ili ispružim nogu, pa nekada čak ni da hodam. . . Ne znam više šta da radim, plasšm se da se bavim bilo kojim sportom da mi se ta povreda ne vrati ili da se ne desi još nešto gore. . . Molim Vas da mi odgovorite i posavetujete. . . Imam 25 godina. . . Unapred zahvalna. . .

    Odgovoreno: 08. 04. 2009.
    • Za preciznu dijagnostiku kolena, najsigurnije je uraditi magnetnu rezonancu zgloba. Na tom snimuku će se jasno videti koje strukture su eventualno oštećene, kakva je vrsta povrede, da li postoji objektivni problem ili ne. To što se dogodilo prošle godine, sanirano je. Obratite se lekaru zbog pregleda i dijagnostike. Ako nemate bolove i smetnje pri pokretima, ako su pokreti punog obima, nemate razloga za brigu.