Da li moze da se rehabilituje ili hiruski resi padajuce stopalo t.j.peta koja je otkazala.

    Odgovoreno: 06. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #25799

    • Diskus hernija, l5 s1 konzervativno sam lijecio kod jednog profesora iz krasica kod tivta, , za samo 12 dana sam potpuno postao funkcilonalan, , bez ikakvih znakova sestomjesecnih muka, , lezao sam u risanskoj bolnici 3 mjeseca u najvecim mukama, , vec dva mjeseca se osjecan fantasticno i na snimku ne postoji vise hernije, , , da li je moguce da se tako brzo vrati ovakvom metodom i koliko je dugovjecno, , profesor nam garantuje da se nikad vise na tom mjestu ne moze vratiti, uz malo vjezbi.