Posle godinu dana od uganuća članka na levoj nozi ja ne mogu da hodam bez bolova i to u nožnom svodu, levom donjem delu kičme, pretežno u jednoj tački, imam bol na pritisak i pečenje u bedru i početku butine. Magnetni snimak kaže, degenerativno izmenjen sgnal iv.diskusa na nivoima l2,l3,l4,l5, nema fokalnih promena koštane strukture, expanzivnih promena spinalnog kanala i paravertebralnih mekih tkiva.l5 s1 bez patoloških promena.
    Ko može da mi pomogne i zašto imam bolove koji se intenziviraju hodanjem?