Poštovani,
    Zovem se Kubet Dragan i imam povredu kolena koju vučem od 1999. godine pa do dan danas, mada sam ga operisao 3 puta. Arttroskopija pa presađivanje hrskavice i pre tri godine i ligamentoplastiku unutrašnjih ligamenata desnog kolena! Od operacije pa do skoro nisam imao većih problema sve do skoro kad mi je ponovo malo iskočilo koleno!
    Pitanje je veoma jednostavno. Da li mu ima pomoći? Koje vežbe bi trebao raditi za jačanje tog unutrašnjeg dela kolena i da li postoji neka mast ili gel što pozitivno utiče na ligamete kolena u smislu zalečenja, regeneracije ili tome slično?
    Unapred Hvala!