Dobar dan,
    imam bolove tj. možda više neki osećaj teskobe u kolenima...ne mogu da definišem...teško ustanem i čučnem, kad idem stepeništem, osećam kao da će da mi iskoči koleno iz zgloba...tako je već dugo, ali mi se čini da se poslednjih par meseci pojačala bol.
    Na radnom mestu sedim, i velik je problem to što ne mogu da držim noge savijene u kolenu....Moram da ispružim noge, jer se u suprotnom javlja bol.
    Da li mislite da je u pitanju posledica fizičke neaktivnosti, i sedenja na radnom mestu ili neko oboljenje?
    Hvala