Molim Vas da mi preporučite porodičnog terapeuta koji radi u Novom Sadu kao i individualnog terapeuta koji radi sa tinejdžerima, takođe u Novom Sadu.
    Molila bih Vas da mi odgovorite jer moje dete ima puno problema a mi kao porodica to ne uspevamo da rešimo.
    Izvinite što Vam nisam izložila probleme, to nije zbog toga što mislim da nemate šta da mi kažete, već zbog toga što bi to bilo veoma dugačko pismo, koje verovatno ne biste pročitali. S druge strane, potpuno sam sigurna da se ovo ne \\\\\\\"leči\\\\\\\" preko interneta, pa smatram da bi Vaša preporuka bila od najveće koristi.
    Unapred hvala