Poštovana,
    imam slabije bolove u kičmi, ali jak bol niz nogu vec 4-5 meseci i jako se teško krećem.
    Nalaz glasi: spondilostičke promene duž pršljena sa izraženom zadnjom spondilolistezom L4 i značajnim suženjem i-prost.L3-L4.
    Na terapiji strujom i ultrazvukom sam bila jednom (8 tretmana) i bilo mi je malo bolje u toku terapija ali odmah zatim su počeli sve jači bolovi i na terapiji sam opet već par dana. Od lekova sam pila sve i mazala razne kreme.
    Da li da nastavim sa terapijom ili postoji neko drugo rešenje?