Poštovana,
    voljela bih da čujem vaše mišljenje o korištenju hodalice, da li uopšte i ako da sa koliko mjeseci preporučujete njenu upotrebu?

    Odgovoreno: 21. 02. 2009.
    • Verovatno mislite na hodalicu za zdravu decu u prvoj godini života. Hodalica otežava razvoj kretanja i prohodavanje, narušava ravnotežu i stabilnost deteta, izaziva nepravilno držanje tela, kao i nepravilan položaj i razvoj stopala. Od hodalice, zdravo dete nema nikakve koristi, a može imati štete. Prohodavanje je potpuno spontano i samostalno. Hodalica je štetna isto kao i vođenje za ruke od strane odraslih. Pustite dete da samo razvije svoje kretanje.