Molila bih vas da mi malo pojasnite stanje koje se kod mene trenutno nalazi i da mi preporučite šta da učinim. Dostavljam vam dijagnozu i podatke o bolesti koju imam: Arachnotphatie, Soramenstenoze i spondilose 4 i 5 prsljena u lumbalnom delu kičme, napravljena je interlaminarna dekompresija. Trenutno moje stanje je sledeće: problem u hodu, ne mogu da hodam duže od sto pedeset metara, imam išijas i neprekidne bolove u nogama od butine do naniže. Analgetici skoro da ne deluju, pogotovo mi smetaju vremensi uslovi poput vetra i kiše.
    Unapred Vam se zahvaljujem na pomoći, Ilić Mila. Inaše rodjena sam 1949 godine.