Imam majku koja boluje od osteoporoze. Bolest joj je evidentirana pre 7 godina. A zadnje 3 godine je potpuno nepokretna. Pre 3 meseca njoj se nešto desilo sa gornjim delom noge. Noga je iskočila u stranu okrenula se i povukla nazad. Ona ima 79 godina.
    Da li može da zaraste kost noge ili kuka ako je pukla? Bojim se da je mičem jer je boli veći deo tela. A ona ne želi da ide u bolnicu jer kako kaže da joj tamo neće pomoći?