Molim Vas da mi odgovorite u vezi sledećeg: Pre nekoliko godina sam osetio bol u donjem levom delu ledja kada sam noću pomerao sina. Nekoliko dana imao sam bolove i to je prošlo. Posle toga, u početku redje a kasnije češće imao sam bolove u donjem delu ledja i levoj butini, a ponekad i niz nogu. Ovi bolove su česšći u zimskom periodu i manje ih ima kad se krećem. Snimao sam kičmu na rendgenu, ali nije bilo problema na snimku.
    Još jedanput molim Vas za mišljenje?

    Odgovoreno: 01. 02. 2009.
    • Na rendgenskom snimku vide se samo koštane strukture, a problem ne mora biti vezan isključivo za kičmeni stub. Treba da uradite magnetnu rezonancu i EMNG, a sa tim nalazima da se javite neurologu. U međuvremenu pokušajte sa nesteroidnim antireumaticima (vaš lekar vam može preporučiti ), ili sa gelovima i kremama za spoljnu uporebu (diklofenak sprej, biofreeze gel, fastum gel...)