Poštovana,
    imam 28 godina, vec nekoliko meseci unazad imam jake bolove na nožnim prstima, a od skora počeli su da me bole i zglobovi na rukama i ponekad se javlja crvenilo. Bol na nožnim prstima je ujutru jači, dok tokom dana kako se više krećem polako prestaje, dok na ruci se samo ponekad javi.
    Da li to može biti neko reumatsko oboljenje i koliko može biti opasno? Inače, ne znam da li to može biti od značaja skoro sam proveravala krvnu sliku, sve je u najboljem redu, rezultati su bili jako dobri, sem sedimentacije koja je bila blago povišena.
     Unapred zahvalna.