Poštovana,
    Uradjen mi je snimak desnog kuka koji me boli. Rezultat je sledeći. Diskretno sužen desni zglob kuka sa subhondralnom sklerozom. Iznad krova acetabuluma ovalna sklerotična senka 5mm. Entenzitične promene na pubičnim kostima. I radiolog i ortoped su rekli da to nije artroza i da nije problem. Takodje mi je radjen mr kičme i imam diskus herniju L5-S1 koja ide u nerv. Ortoped kaže da su bolovi u kuku od toga a ne od samog zgloba kuka i da ne obraćam pažnju na kuk nego da lečim diskus herniju kod kiroprakticara pa na fizikalne vežbe.
    Molim Vas recite mi šta znači ona dijagnoza kuka i da li ipak treba tu nešto više da se pogleda ili je to stvarno nebitna promena na kosti. Hoće li sve to kiropraktičar moći da zaleči i kakve su šanse sa tim fizikalnim vežbama. Planiram i trudnoću za koji mesec pa bih da saniram sve što mogu pre toga.
    Hvala