Poštovana,
    Imam 20 god. i pre 3 i po meseca sam imao iščašenje u ramenom zglobu. Kada mi se to desilo nisam otišao kod lekara već me je moj otac odvezao kod nekog čoveka koji je samouk i zna da vrati iščašeni zglob u normalu. Meni je ruka bila skroz iščašena nisam mogao ni da je mrdnem, i kad sam otišao kod njega on mi je povukao ruku i vratio zglob na mesto. Nakon toga sam mogao da pomeram ruku ali sam 2 meseca posle toga imao bolove i nisam smeo da opuštam ruku. Sada je prošlo oko 3 i po meseca a meni se to još nije oporavilo u potpunosti. Imam mali bol kad ruku kružno okrećem ali u suštini je mnogo bolje nego što je bilo. Sumnjam da su mi ligamenti istegnuti. A da, nisam rekao da sam sutra dan posle vraćanja zgloba kod tog čoveka išao kod lekara, i lekar mi je rekao samo da mirujem nedelju dana i biće ok.
    Šta Vi mislite, da li bol sme da se javlja posle skoro 4 meseca i da li trebam da ojačam te mišiće u ramenom delu, i da li je neophodno da opet odem kod nekog lekara da bi mi prepisao neku terapiju?
    Hvala unapred