Molim Vas da mi odgovorite da li je bilo potrebno stavljanje longete, ako mi je usranovljeno pucanje jedne grane mišića, potkolenice. Zašto i dalje nakon 8 dana mirovanja imam bolove čim se oslonim na štake? Šta me Vi savjetujete? Kontrola mi je za 7 dana. Da li će oporavak biti brži nakon skidanja longete, i početka fizikalne terapije?
    Unaprijed zahvaljujem.

    Odgovoreno: 22. 01. 2009.

Komentari na pitanje: #19770

    • Ramiz halilovic 29. 07. 2012.

      Imam uganuce lijevog zgloba 3 stepen, , pokidani ligamenti, , , koji je vremenski period potreban da to zaceli. . I dali je potrebna longeta???