Pre nekoliko godina prilikom spustanja deteta u krevet, preko noći, osetio sam bol u levom donjem delu ledja. Ujutro kad sam ustao jedva sam mogao da hodam i imao sam bolove. Posle nekoliko dana sam se oporavio. Medjutim, od tada često imam bolove u kuku, a ponekad i niz nogu. Leti i prilikom veće aktivnosti ne osećam bolove. Na rengenu kičme nema nepravilnosti.
    Molim Vas da mi kažete šta treba da radim, jer ovi bolovi traju već dugo?