Poštovana doktorka,
    javljam se u ime supruga koji ima problem. Pre dve nedelje ukočila ga je kičma. Doktor mu je prepisao inekcije Movalis i takve tablete. Inače doktor misli da je diskus henrija l4 il5. Bilo mu je dobro tri dana. Posle toga bol se vratio proširio u levu nogu sve do lista. Bol je konstantna, ne može da sedi niti da hoda, to je nemoguće. Sada idemo na neke terapije laserom i već tri dana poboljšanja nema. Magnetnu rezonancu tek treba da uradimo.
    Da li Vi smatrate da će mu ta terapija laserom bar malo pomoći i posle koliko terapija se vidi poboljšanje?
    Unapred hvala.