Imam kamen u bubregu i povećan broj belih krvnih zrnaca.. ovo je ne važno jer se zna šta je, ali imam i bol sa leve strane 15 santima ispod ramena .. bol se javlja niotkud ..kad malo spustim levo rame bol se poveća i čim se ispravim nestaje ... išao sam kod lekara .. snimio pluća i sve je ok ...ali što može da bude ... čak su mi dali Ksalol da pijem .. srce je takodje ok . stvarno ne znam šta bi mogao da bude problem (radim u igraonici i to podrazumeva dosta vremena za PC) .

    Odgovoreno: 04. 01. 2009.
    • Ako je sve ostalo u redu, moguće je da se radi o miofibrozitisu (vrsta vanzglobnog reumatizma, tj. fibrozni čvorići oko i ispod lopatice). Prijalo bi vam zagrevanje, ručna masaža i ultrazvučna masaža. Javite se fizijatru koji će vam propisati terapiju. Možete probati i neki od lokalnih lekova (Diklofenak duo sprej, fastum gel, biofreeze gel i sl.) koji se mažu i utrljavaju na bolno mesto.