Poštovana,
    zahvaljujem na Vašem odgovoru, ali imam problem. S obzirom da imam osteporozu Tscore - 4 isto i Zscore - 4 pokušavam da nađem posao, ali kad čuju da imam osteporozu niko neće da me zaposli.
    Da li možete da mi odgovorite u koju grupu invaliditeta spadam, jer moj doktor (živim u Luksemburgu) kaže da imam oko 40% invaliditeta, da li je to tačno i da zbog toga ne mogu naći posao koji mogu da radim (čišćenje i slično).