Imam ćerku od godinu dana i ide redovno na preglede kod fizijatra u bolnicu za cerebralnu paralizu i razvojnu neurologiju u Sokobanjskoj 17a jer je po rodjenju imala tortikolis. Na poslednjem pregledu su primetili da ima kifozu.
    Zanima me da li ima nekih vežbi koje bi mogla da radi bez fitnes lopte, kako nam je preporučeno, jer ima veliki strah od nje i odbija svaku saradnju. Ukoliko možda znate i neku ustanovu ili privatnu kliniku gde bih mogla da idem sa njom na detaljnije konsultacije, ako je moguće i na svakodnevne vežbe.
    Unapred zahvalna...

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Molim vas da mi detaljnije opišete motorički status deteta (da li samostalno može da sedne, da li puzi, da li samostalno ustaje u stojeći stav, da li hoda bočno ili napred, da li stoji na prstima ili celim stopalima ako uopšte stoji, kako hvata, da li može da uhvati mrvicu palcem i kažiprstom), kao i koja je dijagnoza postavljena u Spec. bolnici za CP i RN.