Poštovanje dr.,
    imam 32 godine. U proteklih 6 meseci imam jak bol u predelu stopala (tj. pete) leve noge. Bol je najizraženiji nakon budjenja i prvog oslanjanja na nogu (nesnosan bol) , a nastavlja se i tokom dana, ali u nešto blažem obliku. Obratio sam se lekaru opšte prakse, koji me je uputio na snimanje, a nakon detaljnog pregleda snimka konstatovao da se radi o tkz. petnom trnu. Bolovi su se nastavili, pa sam bio prinudjen da se obratim doktoru specijalisti, koji je nakon pregleda snimka (koji je doduše trajao verovatno manje od 1 sekunda ) ustanovio da tu nema ništa, da je u pitanju upala tetive i prepisao movalis. Lek sam popio, od tada je prošlo skoro mesec dana, a bol je ostao isti, ako ne i jači.
    Eto, izvinite na dužini pitanja, i zaista bih Vam bio jako zahvalan ako bi ste mi odgovorili: kako sebi da pomognem, odnosno koje korake dalje da napravim, tj.kome da se obratim za pomoć?