Čuo sam da postoji cd sa vežbama za otklanjanje ravnog stopala kod dece. Da li možete da mi kažete gde da ga nabavim? Šta mislite o ulošcima ekovel sa šrafovima koji se podešavaju?

    Odgovoreno: 28. 11. 2008.
    • Koji program vežbi treba sprovoditi kod ravnih stopala, zavisi od više faktora: uzrast deteta, stepen deformiteta, vrsta deformiteta i dr. Nisu za svako dete vežbe univerzalne. Savetujem vam posetu fizijatru koji će odrediti program vežbi za vaše dete individualno, kao i uloške koji se prave po meri. Dobro je da stopala pogleda i dečji ortoped.