Poštovani,
    Imam problem sa diskushernijom već 4 godine (S3,S4), sad sam trenutno ukočen već 16 dana , primio sam 3 voltarena injenkcije i 14 dana mirovanja. Ispravilo me je ali imam tegobe u leđima (steže da se jedva krećem) a u lijevoj nozi između koljena i stopala pritišće me i dosta jak bol pri hodu.
    Šta da radim?
    Unaprijed zahvalan na Vašem brzom odgovoru.

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Vama je potrebna fizikalna terapija u najbližoj ustanovi koja ima tu službu ili u nekoj banji. Fizikalni treman treba da sadrži vežbe za jačanje mišića oko kičmeneg stuba, kao i procedure za smanjenje bolova. Ukoliko su "napadi" bolova i pored toga suviše česti, posetite neurologa i neurohirurga i tražite i njihova mišljenja. Ako osim bolova nemate drugih siptoma i tegoba (neuroloških smetnji i dr. ) budite uporni sa fizikalnom terapijom.