Poštovani,
    Pre 6 meseci počela sam da osećam neprijatan bol u predelu levog kuka, a odmah zatim počeo je bol i sa desne strane. Otišla sam na snimanje kukova i našli su mi i na levom i desnom kuku po dve cistice. Došli su do zaključka da mi kukovi nisu dovoljno razvijeni kada sam bila mala i pošto sam se sada ugojila sajla mišića mi struže kost i stvara te ciste, odnosno žuljeve. Meni nije jasno kako neko ko ima 27 godina i bavio se aktivno odbojkom 10 godina sada odjednom kukovi nisu dovoljno razvijeni?? Doktor mi je dao diklofen sprej i to sam koristila 4 dana kako mi je i rekao takodje trebalo bi da smršam i ja se stvarno trudim, ali nikako da uspem, savetovali su me da izgubim 10 kg. Inače, visoka sam 174 cm, a imam 70 kg. Taj bol u kukovima je prestao na neko vreme i sada me ponovo boli i kada hodam i kada sedim.
    Ako imate neko rešenje za mene ili neki savet zamolila bih Vas da mi odgovorite.
    Unapred hvala,
    Ana Draškić