Poštovanje,
    imam problem koji ne mogu riješiti već dugi niz godina, ravna stopala, doktori su to nazvali dus tabani . Imala sam ih naravno kada sam se rodila, ali noge su bile iste i ok. Oko 3. god mama mi je primjetila nakon dužeg stajanja da mi je desna noga jača od lijeve. Tada sam bila u bolnici i trebalo je da mi rade sa nekim iglicama, da čiste vene, međutim pošto sam bila mala, moji roditelji to nisu dozvolili. Nosila sam jedno vrijeme te specijalne ortopetske uloške, ali pošto su me noge strašno bolele, prestala sam nositi ko dijete. Išla sam i na fizikalnu terapiju zbog kičme, neki su rekli da je od toga, a neki nedostatak nekog vitamina. Poslednji pregled je bio kod specijaliste i on je rekao da ne zna u čemu je problem, jer se noge ravnomjerno hrane, jednake su, samo što je jedna jača od druge.
    Interesuje me da li mogu da malo povratim stopala , pošto sada imam 23 god. niko mi nikada nije rekao nešto konkretno.
    S poštovanjem