1. Bolovi u zglobovima ruke

    Pitanje broj: #163142

    Radim na 988 inf već skoro 27 godina - dok kucam podatke po tastaturi zglobovi ruku su mi u vazduhu jer nemamo postolje samo, monitor i tastaturu. Bolovi su počeli pre 2 god polako mazao sam kremama, hladio, povremeno malo popusti pa opet. Polsednjih 6 meseci su jaki bolobiv pre 2 godine sam dobio blokadu i do nedavno je bilo sve u redu. Pre 4 meseca sam dobio još jednu i bilo mi je super 2 nedelje i onda su počeli bolovi. Trenutno hladim samo desni lakat 3 puta dnevno mazem sa Deep relief gel i pijem Aflamil i kaze dr ako to ne pomogne ne vredi ići na ikakve terapije u bolnici, već nabaviti i doneti da mi da inekciju Cartinorm kom 3 ili Ostenil tendon 1-2 ili ako dobro pise Hyalulmix.

    Odgovoreno: 14. 08. 2019.
    • Za početak vam je potrebana adekvatna dijagnostika, neophodno je načiniti RTG snimak šaka, pregledati i cervikalnu kičmu, načiniti RTG snimak cervikalne kičme i tek onda a nakon postavljene dijagnoze, krenuti sa intenzivnim fizikalnim tretmanom,