Imam 50 godina i pre tri godine radila sam mezoterapiju. Naravno, godine mi se sada vide na licu i želela bih da uradim ponovo ovaj tretman. Ne znam da li će on sada biti delotvoran, pa me zanima da li mu postoji neka alternativa? Unapred hvala

    Odgovoreno: 05. 04. 2019.
    • Postovana,

      naravno da mozete ponovi mezoterapiju, serija mezoterapijskih koktela ce doprineti svezijem izgledu i poporaviti kvalitet Vase koze, ali svakako je sada vreme za jedan detaljan pregled i savetovanje radi plana za odrzanje Vaseg izgleda. Nakon toga ce biti napravljena procena i predlog antiaging procedura tipa Botoxa, hijalurnskih filera, niti, PRPa......

      Stojim Vam na raspolaganju za sva dodatna pitanja,

      Srdacan pozdrav,

      Mr sci me dr Dragana Petrovic-Popovic