Zbog cega mi kasni ciklus imam cistu na jajniku I imam ljubicaste strije neznam zbog cega Sam gojazna ja nejedem mnogo Niti veceram imam 18 godina I imam 89 kg a visoka 165 volela bih da smrsam u da imam redovan ciklus kasnimi po 5 meseci po 2 po 3 nekad imam i redovno Al neznam zasto me salju u bolnicu na analize 🙂❤️ Mozete li mi pomoci Al nemam dovoljno novca za lek I lecenje potrebna mi pomoc bila bih zahvalna kad bih ste mi pomogli.

    Odgovoreno: 30. 11. 2019.

Komentari na pitanje: #165088

    • Kristina Ilic 03. 12. 2019.

      To je znak da mozda imas policisticne jajnike i insulinsku rezinstenciju.