Postovana dr Milena, pitali ste me za temperaturu i acetisal. Imam  antitela povecana, da podsetim. Dr na endokrinologiji u KC Nis kazala mi  je da proveravam temperaturu u 18h. Nisam je pitala zasto. Vi mislite da  to nema veze sa zlezdom. Inace, uzimam propranolol po savetu lekara od pre  godinu dana. I umor je konstantno prisutan.Pozdrav

    Odgovoreno: 02. 03. 2008.
    • Ja zaista ne vidim razlog merenja temperature i uzimanja acetilsalicilne kiseline ali obzirom da ne znam sta je bila ideja moje koleginice ne bih to ni komentarisala. Takodje sve sto sam vam vec napisala stoji i nemam nista posebno tome vise da dodam.Ja inace radim na Klinici za Endokrinologiju KC Nis i jedino sto mogu da vam ponudim je da dodjete kod mene na pregled ( sreda prepodne, specijalisticka ambulanta) kada bih vas pregledala, pogledala vase rezultate i eventualno indikovala jos neko ispitivanje, obzirom da je ipak jedno videti pacijenta a sasvim drugo vrsiti prepisku sa njim. Ass.dr Milena Velojic Golubovic