Moja svekrva je vadila krv na hormone stitne zlezde,i rezultati su:T3-5.32 T4-16.38  TSH-0.51  Zelimo vase misljenje u vezi rezultata,unapred zahvalni!

    Odgovoreno: 03. 02. 2008.
    • Ne navodite da li su ovo rezultati osobe koja vec ima dijagnostikovan neki poremecaj funkcije stitaste zlezde, tj da li je pod nekom terapijom ili su ovo rezultati do sada zdrave osobe. Ako je u pitanju osoba koja nema do sada dijagnostikovanu bolest stitaste zlezde, savetovacu vam da ponovite analize, ovaj put u drugoj laboratoriji, posto rezultati koje navodite nisu adekvatni za bilo kakvo tumacenje. Ako je pak u pitanju lecena osoba morate mi napisti koja je dijagnoza i sta koristi od lekova da bih vam dala tumacenje istih. Ass.dr Milena Velojic Golubovic