Interesuje me koliko dugo se ceka na operaciju i da li postoje neki kriterijmi za besplatnu operaciju nosa? Ja bih kod dr milosevic

    Odgovoreno: 15. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Operaciju nosa u medigroup bolnici možete učiniti odmah po dobijanju anesteziološkog i internističkog zaključka za opštu anesteziju, a to je najdalje jedan dan posle pregleda otorinolaringologa.
      fond zdravstva rs ne snosi troškove estetske operacije nosa - septorhinoplasticae.
      funkcijske operacije nosa - septoplastica, padaju na teret fonda zdravstva rs.