Imam 43 g pušač imam morbus behterev uveit polioneropatiju htl b 27 pozitivan imam otok podkolenice desne noge i malo leve sve uredno od srca bubrega skener i magnetna radjeni kod dr mirica kardiologa bio dao mi lasih 40 mg spirinolakton 25 dali je to štetno za mene kaže da proba da vidi da se izbaci vođa tako mesec dana da pijem svaki dan pa da radim analize za bubrege i ostale pijem već 6 dana ali stanje isto otok noge podkolenice desne

    Odgovoreno: 16. 01. 2020.
    • Ako su bubrezi i srce dobri apostoji otok nogu moze biti posledica venskog zastoja zasta uzimate Phlebodia 600 mg 1x1 ujutru pre jela, ili reumatske etiologije zasta bi bio potreban pregled.Takodje otok moze bi i posledica oslabljene limfne drenaze pa treba masirati nogu ka kolenu i podizati kada god sedite.

      Mr sci med dr Slobodan Gajic