Pozdrav, hteo bih da vas pitam, neko vreme imam crvenilo u oku, kao i iapucale kapilare, poatoji to crvenilo do samog coska gde se skupljaju krmelje, naime desava se da pocrveni onako kao da se razliva, ne znam zasto se to desaava, kazu mi na ocnom sve ok, ima li to kakve veze sa pritiskom u datom momentu, lezem kasno inace? Molim za odgovor

    Odgovoreno: 13. 08. 2015.
    • Poštovani,
      Ukoliko je crvenilo samo na jednom oku, i traje unazad nekoliko dana, bilo bi najbolje uraditi pregled.
      a ukoliko je to hronično, najverovatnije je u pitanju pucanje suznog filma usled dugotrajnog gledanja u ekran, svakako bi trebalo onda ispitati i stanje suznog filma testovima za suvo oko.