1. Upala žuči kod trudnice

    Pitanje broj: #163026

    Interesuje me da li su ovo kod mene simptomi upale žuci: bol je jaka, u predelu ledja, gde se kopča grudnjak probija napred ispod grudnjaka, bol da ne mogu ni šesti ni leči? Inače, trudnica sam.

    Odgovoreno: 14. 07. 2019.

Komentari na pitanje: #163026

    • Juče sam išla na hitnu, poslali su me na ginekologiju. Sa bebom je sve u redu, ali doktor misli da je želudac u pitanju. Boli me na mestu gde je kopča od grudnjaka, i probija ispod, bol traje sat-dva i prođe, pošto mi je stomak naduven.

      Slabo jedem već četiri meseca, jer sam imala mučnine i smršala sam 14 kg. Sada mi se vratio apetit, ali, izgleda da mi hrana smeta.