1. Učestalo povraćanje,dijareja? Stomačni virus ili nešto više?

    Pitanje broj: #147470

    Treći put u poslednja četiri meseca imam iste simptome u vidu jednodnevnog povraćanja i proliva koji traje 3 dana. Da li uzrok može biti stomačni virus, ili bih trebao uraditi dodatne pretrage?

    Odgovoreno: 14. 07. 2016.

Komentari na pitanje: #147470

    • Da li neka osoba moze da prenese virus povracanja na osobu sa kojom je prethodni dan bila u kontaktu?

    • Hvala vam. Za ovu zadnju epizodu se ispostavilo da sam pojeo pokvarene ćevape, jer sam čuo da je još ljudi koji su jeli na istom mjestu imalo slične simptome. Svejedno ću otići na pregled.