Postovani,

    da li je operaciju inguinal hernie moguce izvrsiti pomocu neke anestezije a da nije generalna/opsta. Na prvoj operaciji nisam imao bas dobro iskustvo sa totalnom anestezijom.

    Pozdrav!

    Odgovoreno: 24. 11. 2020.
    •

      Poštovani,

      naravno, savremeni aspeket hirurškog lečenja i rekonstrukcije uopšte ne zahteva opštu anesteziju. Naravno, o tome će definitivno biti odlučeno tek nakon detaljnog kliničkog pregled i potvrde vrste hernije.

      Savetujem Vam da zakažete pregled u Poliklinici Jatros,

      Srdačan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrović-Popović