Privatna bolnica?

Diskusije na temu bolesti prostate, upale bešike, mokraćnih kanala, erekcije, spermatograma. Šta doktor savetuje?

Privatna bolnica?

Postod zxcbug@mailinator.com u Ned Jan 16, 2011 6:48 pm

Da li u Nisu postoji privatna bolnica koja ima dobrog urologa?

Pacijent je covek u godina, tako da operacija nije opcija. Juce mu je postavljen katetar na urologiji u Nisu, kako bi mogao da mokri (uvecan abdomen prostate). Katetar je postavila sestra i o istom mi rekla vise od "gospodina doktora" koji je jedva cekao da nas istera (naravno bez dovidjenja, prijatno, bilo cega - razlog nije bila guzva vec opsta nekultura). Moje nestrucno misljenje je da je katetar dobro postavljen, ali se plasim da nije kasnije doslo do nekog ostecenja. Naime dok smo cekali hitnu, bolnicar je zamenio celu kesu i od te druge kese urin u njoj je crvene boje. Rekli su mi da je malo krvarenja normalno prilikom postavljanja katetra, ali kako isto nije prestalo juce uopste pozvao sam hitnu i objasnio celu situaciju. Dosli su i cim su videli boju kese rekli da moraju da nas odvezu do urologije da se pogleda. Na zalost na urologiji je jos uvek bila ista smena i "gospodin doktor" posto smo ga prekinuli dok je zavaljen pijuckao kaficu nije hteo ni da pogleda pacijenta.

Jasno mi je kada vide coveka u godinama lekari odmah beze, ali ipak to nije razlog za ponasanjem kakvo nije dolicno ni... ma necu nikoga da uvredim poredjenjem sa ponasanjem ovog "gospodina doktora"

Zato pokusavam da nadjem privatnu kliniku gde bi proverili da li je katetar dobro postavljen jer krvarenje jos uvek nije stalo.
zxcbug@mailinator.com

Pridružio se: Ned Jan 16, 2011 6:26 pm

Povratak na Urologija - Bolesti muškog genitourinarnog sistema