Testovi za trudnocu

Ginekološki doktor forum i priča sa korisnicima na temu bolesti polnih organa žene, steriliteta, briseva, infekcije, trudnoće, zaštite pri polnim odnosima

Re: Testovi za trudnocu

Postod mirela fatalna u Uto Nov 23, 2010 8:27 am

milena ja sam mozda od bezbroj zena koja nije mogla cekat da mi kasni menga ali mi je i doktorica rekla da napravim test 4 dana prije nego sam trebala dobit jer sam imala jake bolove u donjem djelu stomaka odma nakon ovulacije i nisam ga radila rano ujutro nego oko 12 sati i pokazao je negativno i ja sam se bas razocarala jer ja i muz vec pokusavamo 2 mjeseca i pratimo 100% plodne dane ali nista se nedesava taman kad mislim evo ga ja dobijem veliki pozdrav mirela
Milena je napisao:Interesuje me da li je neko koristio test pre nego sto je kasnila menstruacija ili na dan kada treba da dobije a da je test pokazao pozitivno,kolika je tacnost testa ukoliko se radi tad.Da li sigurno pokaze trudnocu ukopliko postoji?

Last bumped by Anonymous on Uto Nov 23, 2010 8:27 am
mirela fatalna

Postod Gost u Uto Apr 07, 2009 11:01 am

lea je napisao:pitanje, jedno kad je najbolje uraditi najraniji urinarni test za trudnocu :?

ima li pomoci :shock:
Gost

Postod lea u Pon Feb 23, 2009 2:48 pm

pitanje, jedno kad je najbolje uraditi najraniji urinarni test za trudnocu :?
lea

Postod studentmedicine59@yahoo.com u Pet Feb 20, 2009 8:28 pm

gaga je napisao:Da li postoji mogucnost da test pokaze negativan rezultat zato sto se uradi npr. 4 dana pre menstruacije????

Ni jedan test nije 100% tacan tako da je uvek moguce da da lazno pozitivne ili lazno negativne rezultate...
studentmedicine59@yahoo.com

Pridružio se: Pet Dec 19, 2008 10:48 pm

Postod gaga u Sre Feb 18, 2009 2:20 am

Da li postoji mogucnost da test pokaze negativan rezultat zato sto se uradi npr. 4 dana pre menstruacije????
gaga

Postod ElvisaH u Ned Jan 04, 2009 5:19 pm

Mene intersuje meni je prosli mjesec kasnilo 9 dana uradim test negativan nikad mi do sad nije kasnilo ali nazalost kasnije sam dobila ono sto mi je kasnilo.
ne znam sta je u pitanju i da li testovi nekad mogu biti lazni?
ElvisaH

Postod ivana u Pon Dec 22, 2008 6:19 am

U svakom slucaju, ne moras da cekas toliko da bi uradila test, pokazace ti svakako jesi li trudna ili ne.
P.S. Srecno iduceg puta ;)
ivana

Postod Milena u Pet Sep 19, 2008 3:26 pm

Ma znam,uradila sam 1000 testa do sad ali sam uvek cekala da mi kasni bar 3 dana .Jednom mi je i bio pozitivan ali nazalost se zavrsilo spontanim,sad nemam strpljenja vise da cekam da mi kasni pa mi je palo tog dana na pamet.Svejedno jer sam istog dana i dobila nazalost :( Hvala u svakom slucaju
Milena

Postod ivana u Pet Sep 19, 2008 1:41 pm

Upravo bi ga i trebalo raditi u vrijeme ocekivane menstruacije. Ukoliko test pokaze pozitivno, svakako je preporucljivo da se ponovi radi sigurnosti. Da ja znam, nema lazno negativnih reakcija testa.
Ne brini, testovi su zaista pouzdan nacin da se utvrdi trudnoca.
ivana

Testovi za trudnocu

Postod Milena u Čet Sep 18, 2008 10:08 am

Interesuje me da li je neko koristio test pre nego sto je kasnila menstruacija ili na dan kada treba da dobije a da je test pokazao pozitivno,kolika je tacnost testa ukoliko se radi tad.Da li sigurno pokaze trudnocu ukopliko postoji?
Milena

Povratak na Ginekologija - Bolesti ženskog genitourinarnog sistema