Fleke po nogama

Forum na temu kožnih i polnih bolesti, psorijaze, melanoma, bora, znojenja, gljivičnih oboljenja, alergija. Doktor dermatolog i pasijenti razmenjuju svoje stavove

Re: Fleke po nogama

Postod gdimitrijevska@yahoo.com u Ned Mar 04, 2012 1:18 pm

Hocu da pitam nekog iskusnog ... Imam kurje oko na desnu nogu pored malog prsta... Kakvo je izlechenje moguce ? -Svako kazhe razlichito ... Ne znam kome da verujem :) - Hvala unapred . ;) :)

Last bumped by Anonymous on Ned Mar 04, 2012 1:18 pm
gdimitrijevska@yahoo.com

Pridružio se: Sre Feb 23, 2011 12:45 am

Postod bzzzz u Uto Nov 23, 2010 8:29 am

pa ljudi prije koriscenja preparata za samotamnjenje IDE PILING KOZE!!!!!!!!!!!!
je li moguce da ima ljudi koji to ne znaju?! PRVO piling POTOM krema!! REZULTAT: nema fleka, nema zute boje, nema naranzdaste boje, nema nicega vec samo lijep ten! naravno, gledajte da kupite kvalitetnu kremu, i po mogucnosti SPREJ zbog ravnomjernog nanosenja. mada to su sve sitnice, jer najvazniji je piling bez kojeg ne mozete! i to doooooobar piling (ne mislim na proizvod nego na dobro trljanje) a pogotovo koljena, laktovi, i zglobovi kod stopala (ti cvrsci djelovi) to se mora dooobro istrljati lufom i pilingom ako mislite fine rezultate!

aj poz
bzzzz

Postod Aleksandra u Čet Apr 09, 2009 11:28 pm

I mene zanima kako se otarasiti tih FLEKA zbog uraslih dlaka u kozu, ja ih imam na preponama!!! :(( nesto manje od godinu dana. ali nisam nista mazala jer nisam znala sta...:(( :( :( :( :( :( :(
Aleksandra

Postod Jasna u Sre Sep 17, 2008 10:12 pm

A od cega si ti imala fleke i koliko dugo. Ma znas da bih sve ucinila samo da ih vise nevidim, to je uzas jedan!!!
Jasna

Postod Sara u Sub Sep 13, 2008 11:06 am

Ja sam isla na lasersku terapiju i mogu ti reci da mi je pomoglo. Mada dosta kosta oko 1000eura. Ukoliko imas novac savetujem ti neku privatnu kliniku i da resis to sa njima
Sara

Postod Jasna u Sre Sep 10, 2008 8:48 pm

Betty Boop je napisao:Imam problem, vec tri godine imam fleke (pecate) po nogama koje su tanije od boje koze. Nastale su zbog uraslih dlaka u kozu. Leti se one ublaze, kada mi pocrni koza, ali nikako da nestanu. Sve sam probala: kreme, bioptron lampu... Da li je neko imao ovakav problem i kako ste ga resili? Molim za pomoc, ide leto, a noge su mi grozne :(

Jesi li bila kod dermatologa ??? I ja imam fleke po nogama vec 6 godinu :roll: . Ako procitas kom. javi se .
Jasna

Postod Fancy smancy u Pon Avg 11, 2008 4:45 pm

ja sam imala problem, ali sam ga resila bioptron lampom. Dug je proces, ali se isplatilo. Takodje kreme sa aloa verom su dobre. Cuvaj se sada i ujeda komaraca da se ne cackas kako ne bi dobila jos vise fleka
Fancy smancy

Postod Tamara u Ned Jul 06, 2008 7:38 pm

Meni se fleke nisu pravile. Sto se belih delova na stopalima i drugim mestima tice, samo treba sebi dati dovojno vremena pre oblacenja, da se proizvod potpuno upije, i nema sanse da se to desi. Npr, ja sam malo posle nanosenja losiona stavila rol-on, i pazuh mi je bio malcice svetliji taj put.
Jednino sto me nervira pri samotamnjenju jesu prljavi brusevi, peskiri i majice koje ostaju iza toga...
Tamara

Postod mimi u Sre Jul 02, 2008 10:25 am

Ljudi, jeste culi vi za sunce i suncanje?
mimi

Postod Eva u Sub Jun 28, 2008 12:11 am

Sa kremama za umereno samotamnjenje ne bi trebala imati neke probleme ako prestanes da se mazes, boja se ravnomerno povlaci tako da je mala verovatnoca da ce ti ostati fleke po telu.
To se desava sa drugim kremama za intezivno samotamnjenje, gde se po nanosenju tih preparata boja odmah dobija pa na prelazima gde su zglobovi zna da se pojavi po koja fleka usled nepazljivog mazanja i sl.
Dakle, ne trebas se plasiti da ces imati fleke.
Eva

Sledeća

Povratak na Dermatovenerologija - Kožne i polne bolesti