Crvene fleke po telu

Forum na temu kožnih i polnih bolesti, psorijaze, melanoma, bora, znojenja, gljivičnih oboljenja, alergija. Doktor dermatolog i pasijenti razmenjuju svoje stavove

Re: Crvene fleke po telu

Postod djovani u Sub Apr 18, 2009 5:42 pm

Ja takodje imam neke crvene fleke koje su se prosirile. Bilo ihe je manje al kasnije su se prosirile. A na mestima gde ih sada nema ostale su bele fleke. Postoji li neka krema za to. Ili bilo sta da uradim. Posto nisam stigao da sredim jos papire za knizicu pa ne mogu da idem kod doktora.

Last bumped by Anonymous on Sub Apr 18, 2009 5:42 pm
djovani

Postod studentmedicine59@yahoo.com u Pet Apr 03, 2009 6:39 am

Snoopy je napisao:Ja moram da se obratim sa svojim problemom... imam fleke...ali BELE!!! Imam uh po levoj strani vrata i po deholteu NAJVISE!!! Help me :(

Verujem da imate Vitiligo.
Ali ne mogu tacno da kazem bez pregleda.
U svakom slucaju posetite dermatologa.
A za vise informacije o Vitiligo-u: http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%BE
studentmedicine59@yahoo.com

Pridružio se: Pet Dec 19, 2008 10:48 pm

Postod Snoopy u Pet Jan 30, 2009 11:00 pm

Ja moram da se obratim sa svojim problemom... imam fleke...ali BELE!!! Imam uh po levoj strani vrata i po deholteu NAJVISE!!! Help me :(
Snoopy

Postod sevala u Sre Jan 28, 2009 2:00 pm

[PLANTODERM KREMA
sevala

Postod Ivan u Sub Dec 13, 2008 10:07 pm

@Minja

Ne peruta se,mazem se kansen kremom vec evo dve nedelje i skoro se povuklo.Jos imam jednu nedelju,jer pise 2-3 nedelje, pa se nadam da ce se skroz povuci.

@Zoko

Nisam uzimao nikakve lekove,koristim gel za tusiranje-nekada adidas,a nekada nivea,ali nije od toga.

Te fleke imam vec par godina :o Malo me sramota da kazem,ali nisu se jako isticale pa nisam obracao paznju,mislio sam da ce proci.Poslednjih meseci su se malo prosirile i dobile jacu crvenu boju pa sam se zabrinuo i reko da prvo potrazim savet ovako na forumu,mozda je neko imao slican slucaj,a ako ne pomogne onda bih otisao kod lekara.
A kazem pocelo se povlaciti,sad su skoro neprimetne i za nedelju dana se nadam da ih nece ni biti.

Veliki pozdrav !
Ivan

Postod Zoka u Sre Dec 10, 2008 3:02 pm

Ja mislim da je u pitanju neka alergija. Da li si uzomao neke lekove, hranu, koristio nove kreme ili kupke za telo?
Zoka

Postod Minja u Pon Dec 08, 2008 8:36 pm

Kansen krema ti je za gljivice. Mislim da tako ne izgledaju na kozi... Da li ti se perutaju?
Minja

Postod Ivan u Pet Dec 05, 2008 10:25 am

Ne svrbe me samo ruzno izgleda i nervira me,neznam od cega se to pojavilo. Cuo sam da za to pomaze KANSEN KREM pa sa njime se mazem, pa cu videti za dve-tri nedelje hoce li pomoci.
Ivan

Postod Minja u Sre Dec 03, 2008 5:59 pm

Ivane, da li te fleke svrbe?
Minja

Crvene fleke po telu

Postod Ivan u Pon Dec 01, 2008 11:43 am

Vec dugo vremena imam crvene fleke po telu,ima li neka krema sa kojom mogu to da izlecim.
Ivan

Povratak na Dermatovenerologija - Kožne i polne bolesti